ScrollToTop

Illumine

„ILLUMINE” Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej odkrywa przed Tobą tajniki pielęgnacji, pomaga odnaleźć i podkreślić Twe naturalne piękno.

Świat „ILLUMINE” to oferta łącząca zabiegi nowoczesnej kosmetyki pielęgnacyjnej i estetycznej, kreowanie wizerunku oraz przytulne wnętrze retro dające poczucie relaksu i stwarzające klimat eleganckiego kobiecego saloniku z przeszłości.

Tajemnicą naszego sukcesu jest profesjonalne podejście do klienta wsparte wiedzą, doświadczeniem, kosmetykami renomowanych firm, aparaturą i stosowanymi metodami kosmetycznymi.

Oferujemy możliwość indywidualnej diagnozy i indywidualnej kompleksowej pielęgnacji dopasowanej do rodzaju oraz potrzeb skóry. Dzięki opracowanemu i zastosowanemu planu zabiegowemu skóra staje się zdrowa, pełna blasku, światła i piękna. Osobisty plan pielęgnacyjny jest „szyty na miarę” możliwości czasowych i finansowych klienta.

Tworzenie piękna w „ILLUMINE” to „uzdrawianie” i odmładzanie skóry, wyczarowywanie okolicznościowych makijaży oraz kreowanie nowego wizerunku.

Zapraszamy do świata sztuki i piękna !

ul. Kościuszki 52/018
25-316 Kielce
zobacz na mapach google
gabinet@illumine.pl

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
664 958 507